MİSYONUMUZ

Hac ve Umre organizasyonlarında makul fiyatlarla en iyi hizmeti vermek firmamızın önceliğidir. Bu önceliğin hassasiyeti ile kültür turizmindeki hedeflerimiz İslam ülkeleriyle sınırlı değildir. Yurt dışı turlarımızın sayısını ve yelpazesini her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

 Manevi Değerlere Bağlılık

Bizim için hizmet şuuru, şirket karlılığından önce gelir. En önemli ilkemiz; faaliyetlerimizi tamamen manevi değerler ışığında yürütmektir. İnsanlara dinimizin güzelliklerine yakışır seyahat hizmetleri sunmaktır. 

 Kutsal Toprakları Tanıtmak

Hz. İbrahim'in (A.S.) temellerini yükselttiği Kabe-i Muazzama'yı, Hzç Muhammed'in (s.a.v.) yaşadığı Mekke-i Mükerreme'yi ve Medine-i Münevvere'yi tanıtmak, sevdirmek şiarımızdır. Kutsal topraklara duyulan hasreti gidermek, bu topraklara gidenlere hizmet etmek şerefimizdir. 

 Müşteri Memnuniyeti

Biz kendimizi müşterilerimizin hizmetkarı olarak görüyoruz. Sizi memnun etmek için sadece elimizden gelenleri değil, gönlümüzden gelenleri de yapıyoruz. Yolunuza revan, sevginize talibiz. Bizden memnun kalmanız nezdimizde kazançtır. 

 Seyahat Kalitesi

Hacı Kanat Turizm'e başvurduğunuz andan evinize dönene kadar bütün seyahatinizin en kaliteli, en konforlu şekilde geçmesi için her şeyi planlıyoruz. Kendini ispatlamış hava yolu şirketleriyle, otellerle, rehberlerle ve konusunda uzman profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. 

 Medeniyetimizi Tanıtmak

İslam medeniyeti gibi insanlık tarihinin en köklü, en ihtişamlı medeniyetlerinden birinin varisleriyiz. Yaşadığımız yerlerden kalkıp, bu mirası tanımak için gezip dolaştığımızda aslında bizi öz benliğimizde yolculuğa çıkaran mekanlarla karşılaşıyoruz.